Loga ke stažení

1) SZKT

Logo SZKT pro členy. Logo s přívlastkem “člen” mohou pro svojí prezentaci používat výhradně členové Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z.s..

Logo SZKT. Oficiální logo SZKT mohou používat výhradně orgány Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z.s., garanti akcí a partneři SZKT pro účely prezentace přímo spolku Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z.s.. Základní varianta s plným slovním názvem je upřednostňována ovšem v odůvodněných případech lze použít i variantu se zkratkou. 


2) SPoD-ISA a související

Členové Sekce péče o dřeviny – ISA mají možnost použít loga ISA, SZKT pro účel osobní prezentace. Podmínkou použití obou log je zaplacení členství do obou organizací pro daný rok. Logo ETW smí užít pouze certifikovaný Evropský arborista ETW s platným certifikátem. Členstvím a veřejným přihlášením se k daným organizacím se uživatel daného loga zavazuje jednat v souladu s podmínkami použití loga příslušné organizace. Loga je možné použít pouze s údajem, že daná osoba je členem příslušné organizace.

logo SPoD-ISA (CZ)

logo SPoD-ISA (EN)

3) ČAKA

Členové Sekce ČAKA mají možnost použít logo ČAKA pro účel osobní prezentace. Podmínkou použití je zaplacení členství pro daný rok. Logo je možné použít pouze s údajem, že daná osoba je členem příslušné organizace.

Logo ke stažení