menu

Shromáždění členů ČAKA

17. 3. 2019

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,zveme Vás na otevřené zasedání Rady Sekce ČAKA spojené s pracovním setkáním členů sekce.Setkání proběhne:  21. března 2019 (čtvrtek), od 16:30 hodin (registrace od možná od 16:00). Předpokládaný konec 18:00 hodin.Místo konání: SZKT, z. s., Plzeňská 24/59, Praha 5 (kontaktní telefon pro vstup do budovy: 602363999 - pokud nebude fungovat bzučák)

Program:

  • Akce letošního roku - přehled o již naplánovaných a rozběhnutých akcích, přehled chystaných akcích, informace o webové stránce.
  • Důležitým bodem je konference INDUSTRIÁLNÍ MĚSTSKÉ KRAJINY 2019, kterou spolu s Landscape Festivalem pořádáme v Ostravě. Je potřeba stanovit programový výbor a organizační výbor. Seznámím Vás s již provedenou prací, kterou jsme zatím odvedli s ředitelem SZKT, kanceláří a skupinou kolegů.
  • Budeme Vás informovat blíže o schůzce ČAKA - SZKT s primátorem hl. města Prahy, kterému jsme nabídli odbornou pomoc v akci "Milion stromů" a o rozvíjející se spolupráci s IPR. Můžeme debatovat o tom, jak se propojit i s radnicemi jiných měst a jak jinak se zapojit do současného dění.

Všechny náměty pro schůzi prosím zasílejte na email kanceláře kancelar@szkt.cz, můžete se také obracet přímo na nás - na Radu sekce ČAKA ( rada@caka.cz)

Na otevřené setkání můžete přizvat i hosty - zájemce o členství a dění v SZKT a ČAKA.