Exkurze po dílech krajinářské architektury v Praze – 6/2019

Exkurze   6.6.2019   Garant programu: Ing. Zuzana Štemberová

Objednat Exkurze po dílech krajinářské architektury v Praze – 6/2019

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

V rámci jednodenních exkurzí uvidíme kvalitní veřejné prostory, okolí administrativních budov, velké parky, aleje, zelené střechy i fasády, zahrady mateřských škol. Dostaneme se na místa, která nejsou běžně přístupná, doprovodí nás architekti, zástupci úřadů a zastřešujících institucí i realizátoři. Uvidíme běžeckou dráhu na střeše, nejzelenější dům v Praze, rozsáhlé zelené fasády a dozvíme se, co se stalo se Stromovkou, když se začal propadat tunel Blanka. Program prvního dne začíná u zrekonstruovaného Národního muzea, pokračuje přes Holešovické administrativní budovy a areály, oceňovanou zahradu školky U Uranie, do parku Stromovka. 

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 27.5.2019. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihlášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na    kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

150 150 Exkurze po dílech krajinářské architektury v Praze – 6/2019 2020-01-22

Objednat

Člen SZKT

1190 Kč

Člen SZKT - mimoř./student

560 Kč

Nečlen SZKT

1800 Kč

Nečlen SZKT - student

900 Kč
Pro koho je akce určena
  • širší odbornou veřejnost
  • krajinářské architekty
  • správce zeleně
  • úředníky, starosty obcí a další...
Místo konání

Praha, Sraz před budovou Národního muzea, Václavské náměstí 68