Exkurze po dílech krajinářské architektury v Praze – 8/2019

Exkurze   8.8.2019   Ing. Zuzana Štemberová - garant programu

Objednat Exkurze po dílech krajinářské architektury v Praze – 8/2019

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

V rámci jednodenních exkurzí uvidíme kvalitní veřejné prostory, okolí administrativních budov, velké parky, aleje, zelené střechy i fasády, zahrady mateřských škol. Dostaneme se na místa, která nejsou běžně přístupná, doprovodí nás architekti, zástupci úřadů a zastřešujících institucí i realizátoři. Čeká nás zrevitalizovaný areál původní továrny Waltrovka a současný Karlín s různorodou škálou veřejných prostranství, alejemi, psí loukou a také zelenými fasádami na objektu Butterfly. V podvečer bude závěr v oceňovaném domu na Národní třídě, nazvaného DRN, který je na centrum Prahy nezvykle přírodní.

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 1.8.2019. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihlášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na    kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

150 150 Exkurze po dílech krajinářské architektury v Praze – 8/2019 2020-01-15

Objednat

Je nám líto, ale kapacita akce je již naplněna.

Místo konání

Místo srazu: Walterovo náměstí, Praha 5 - Jinonice