Exkurze: Spolková výstava BUGA Heilbronn – 6/2019

Exkurze   18.6.2019-19.6.2019   Odborný garant programu: Ing. Jitka Trevisan

Objednat Exkurze: Spolková výstava BUGA Heilbronn – 6/2019

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

Krajinářská architektka působící v Čechách i v zahraničí

CO JE TO BUGA? BUGA (Bundesgartenschau) je německá spolková zahradnická výstava, která se koná pravidelně  každý lichý rok ve vybraném německém městě.  Jednou za deset let má tato výstava mezinárodní formát, kde prostřednictvím tematických zahrad představuje zahradní kulturu různých zemí z celého světa (IGA). 

Příprava výstavy BUGA probíhá vždy mnoho let dopředu (v Heilbronnu již od roku 2003). V dnešní době výstavy BUGA neslouží jen jako zahradnická show, ale jsou katalyzátorem rozvoje daného území i celého města. S organizací výstavy jsou tak řešeny i intenzivní investice v rámci rozvoje města, krajinářské a urbanistické úpravy, s důrazem na ekologický přístup, implementaci zelené a modré infrastruktury a s akcentem na sociální aspekty rozvoje území.

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 3.5.2019 – počet míst je omezen!!! Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) oscanovanou emailem. Pro tuto akci je storno ve výši 100% ceny, nebo za sebe musíte najít náhradníka.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury.

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

150 150 Exkurze: Spolková výstava BUGA Heilbronn – 6/2019 2020-01-17

Objednat

Člen SZKT

4950 Kč

Nečlen SZKT

6500 Kč
Pro koho je akce určena
  • Pro všechny odborníky oboru i nadšence
Místo konání

Praha, Stodůlky, stanice metra B