BUGA Erfurt a současné trendy v německé krajinářské architektuře – 9/2021 – ZRUŠENO

Odborná exkurze se špičkovými průvodci ve spolupráci s organizací BDLA

Exkurze   6. - 10. 9. 2021   Odborný garant programu: Ing. Jana Pyšková

Objednat BUGA Erfurt a současné trendy v německé krajinářské architektuře – 9/2021 – ZRUŠENO

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

Krajinářská architektka

Po delší době se nám, doufejme, naskýtá možnost vyrazit za poznáním do zahraničí. Cílem exkurze do Saska a Duryňska je nejen tradiční německá krajinářská výstava BUGA v Erfurtu, ale i historický park v Mužákově na německo-polské hranici, dechberoucí projekt revitalizace hnědouhelné pánve – oblast Lužických jezer, ale i další velmi zajímavá místa a projekty. Uvidíme, jak němečtí kolegové vnímají klimatickou změnu a reagují na ni. Různorodé projekty jsou příkladem vysoké profesionality, ale i spolupráce specialistů z různých oborů, v níž je často zapojena veřejnost a politici. Jako při minulých exkurzích do Německa připravuje program sekce ČAKA ve spolupráci s německým partnerem BDLA, a proto se můžeme těšit na výklady autorů projektů, místních správců a dalších profesionálů. V Erfurtu dojednává prohlídky s odborníky německá školka Lorberg, která je jedním z dodavatelů stromů na výstavu BUGA.  

Organizační informace

V ceně zájezdu je zahrnuto: vstupenky na BUGA, náklady na autobusovou dopravu, odborný průvodce – překladatel, ubytování ve 2 lůžkových pokojích se snídaní, zapůjčení průvodcovských sluchátek.

Kapacita zájezdu je omezena na 35 míst!

Účast na exkurzi je podmíněna ukončeným očkováním proti Covid-19 ke dni 5.9.2021! Ukončené očkování = od 14. dne po aplikaci poslední dávky. K tomuto opatření jsme přistoupili z důvodu komplikací při zajištění ubytování v zahraničí a při případném zpřísnění podmínek pro vstup do Německa. Chceme také udělat maximum pro bezpečnost účastníků zájezdu.  Děkujeme za pochopení.

Přihlášení: Přihlaste se co nejdříve – počet míst je omezen! Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě faktury, kterou Vám vystaví systém na základě závazné přihlášky. Platbu můžete provézt i po datu splatnosti  faktury, nejdříve cca 2 týdny před datem konání. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury.

Dodatek ke stornopodmínkám: Pokud nebude možné exkurzi uskutečnit z důvodu vládních nařízení, budeme vracet plnou cenu. Bezplatné storno přihlášky je možné pouze do 17-ti dnů před datem konání akce (tj. do 20.8.2021).

Epidemiologická opatření se budou řídit aktuálním stavem a k tomu vydanými nařízeními (Informace Ministerstva zahraničních věcí)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

150 150 BUGA Erfurt a současné trendy v německé krajinářské architektuře – 9/2021 – ZRUŠENO 2021-08-27

Objednat

Člen SZKT

11000 Kč

Člen SZKT - mimoř./student

6500 Kč

Nečlen SZKT

15500 Kč

Nečlen SZKT - student

7800 Kč
Pro koho je akce určena
  • Zahradní a krajinářské architekty, projektanty
  • Správce zeleně
  • Arboristy
  • Zaměstnance odborných firem
  • Širokou odbornou veřejnost ...
Místo konání

Německo