Nebezpečné rostliny v parku a zahradě – 1/2020 – KAPACITA NAPLNĚNA!

Seminář   28.1.2020   Ing. Samuel Burian

Objednat Nebezpečné rostliny v parku a zahradě – 1/2020 – KAPACITA NAPLNĚNA!

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

Autorizovaný architekt pro zahradní a krajinářskou tvorbu. Soudní znalec pro obory ochrana přírody a ekonomika - oceňování ekologické újmy

Čím mohou být rostliny nebezpečné – toxicita, alergeny, jiná rizika. Jedovaté rostliny – co je to jed, hlavní skupiny toxinů, přehled jedovatých rostlin. Jedovaté není totéž jako nebezpečné – hodnocení rizika. Galerie nebezpečných druhů. Sázet, či nesázet? Co dělat při otravách a alergiích – první pomoc, důležité kontakty

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 13.1.2020. (Poté se rozhoduje zda se seminář naplnil. Hlaste se proto prosím včas.) Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

150 150 Nebezpečné rostliny v parku a zahradě – 1/2020 – KAPACITA NAPLNĚNA! 2020-02-10

Objednat

Je nám líto, ale kapacita akce je již naplněna.

Pro koho je akce určena
  • Seminář je určen: pro krajinářské architekty a projektanty
  • odborné pracovníky státní správy
  • technický dozor investora
  • majitele a vedoucí zaměstnance odborných zahradnických firem
  • učitele odborného školství a studenty odborných škol
Místo konání

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, ABF, Václavské náměstí 833/31, Praha 1