Shromáždění členů Sekce SZKT správa zeleně + exkurze „Holandsko na řece Otavě“- 5/2022 – ZMĚNA TERMÍNU (původně 26. 4. 2022). Z důvodu nízkých teplot a pomalého nakvétání je Shromáždění přesunuto na 5. 5. 2022!

Exkurze   5. 5. 2022

Objednat Shromáždění členů Sekce SZKT správa zeleně + exkurze „Holandsko na řece Otavě“- 5/2022 – ZMĚNA TERMÍNU (původně 26. 4. 2022). Z důvodu nízkých teplot a pomalého nakvétání je Shromáždění přesunuto na 5. 5. 2022!

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Srdečně Vás zveme na setkání členů sekce SZKT Správa zeleně. Rada sekce SZKT Správa zeleně svolává na čtvrtek 5. května 2022 zasedání shromáždění členů sekce. Shromáždění členů proběhne od 10.00 hodin v budově Městského úřadu ve Strakonicích. Hlavním programem budou volby do Rady sekce (více v e-mailové pozvánce členům Sekce).

Dovolujeme si upozornit na velmi zajímavý doplňkový program! Pro zpříjemnění procedurálních povinností jsme pro vás se strakonickými kolegy připravili exkurzi po rozkvetlých květinových záhonech ve městě. Stěžejním programem bude použití cibulovin a dvouletek na letničkových i smíšených záhonech, nebo v trávnících. Odborný výklad je zajištěn, provázet a o svých zkušenostech bude hovořit vedoucí odboru životního prostředí Ing. Jaroslav Brůžek a správce zeleně Bc. Tomáš Turek. Akce je určena pro členy Sekce SZKT správa zeleně. Případně uvítáme nové zájemce o členství v Sekci! Účast na exkurzi je podmíněna účastí na shromáždění členů sekce. Exkurze i občerstvení je zdarma.

Přihlášení: https://forms.gle/o4Z7VNL1eWCro6ne8

Chcete se zapojit do činnosti Sekce SZKT správa zeleně?
Pokud již jste členy SZKT, stačí zaslat žádost o přihlášení do Sekce na e-mail kancelar@skzt.cz; ostatní se mohou přihlásit na stránkách SZKT v jakékoliv kategorii a přidat členství v Sekci SZKT správa zeleně (není zpoplatněno dalším navýšením poplatku).

Organizační informace

Akce je určena pouze pro členy Sekce SZKT správa zeleně.

Účast na exkurzi je podmíněna účastí na shromáždění členů sekce.

Exkurze i občerstvení je zdarma.

150 150 Shromáždění členů Sekce SZKT správa zeleně + exkurze „Holandsko na řece Otavě“- 5/2022 – ZMĚNA TERMÍNU (původně 26. 4. 2022). Z důvodu nízkých teplot a pomalého nakvétání je Shromáždění přesunuto na 5. 5. 2022! 2022-05-06
Pro koho je akce určena
  • členy Sekce SZKT správa zeleně
Místo konání

Hlavní zasedací místnost Městského úřadu Strakonice (Velké náměstí 2, Strakonice)