Sortiment bahenních a vodních rostlin a jejich použití v okrasných a koupacích jezírkách (2018)

Seminář   26.9.2018 (9.00 - 15.30)    Ing. Jiří Řehoř

Objednat Sortiment bahenních a vodních rostlin a jejich použití v okrasných a koupacích jezírkách (2018)

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

Program

Na seminář bude navazovat 2. setkání pracovní skupiny Celoživotní vzdělávání od 16:00 hodin v místě konání. Všichni zájemci o činnost pracovní skupiny jsou srdečně zváni!

Profesni_rust_i

V rámci semináře se budeme věnovat sortimentu vodních a bahenních rostlin s ukázkami přímo v zahradnictví. Probereme vhodnou dobu i hloubku výsadby, rozmístění a zazimování rostlin; vhodné substráty, hnojení, množení rostlin; jaká je jejich odolnost a s jakými chorobami a škůdci se můžeme setkat.

Přednášející: Ing. Jiří Řehoř
Zázemí a spolupráce: Ivo Weiss, DiS.

Počet účastníků je omezen na 20 osob.

Organizační informace

Přihlášení: 

Přihlaste se nejlépe do 17.9.2018. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky cca měsíc před datem konání. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

150 150 Sortiment bahenních a vodních rostlin a jejich použití v okrasných a koupacích jezírkách (2018) 2020-01-17

Objednat

Je nám líto, ale kapacita akce je již naplněna.