Strom pro život – život pro strom 2021

"Zahradnické základy pro pokročilé"

Konference   21. - 24. 9. 2021   Odborný garant programu: Ing. Jiří Rozsypálek a Ing. Šárka Weberová

Objednat Strom pro život – život pro strom 2021

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

Dovolujeme si vás pozvat na 20. ročník národní arboristické konference STROM PRO ŽIVOT – ŽIVOT PRO STROM s podtitulem „Zahradnické základy pro pokročilé“

První den se sejdeme v sále při přednáškách v tradiční prezenční formě: Letošní ročník bude věnován zdánlivě banálním tématům: Jak zasadit strom? Jak ostříhat strom po výsadbě? Příklady stromů sázených do betonových hrobečků, zalévaných asfaltem či zhutněným mlatem i nekonečné diskuze o tom, zda je strom po výsadbě ohrožen více nedostatkem vody, nebo růstových hormonů, ukazují, že to zas až tak jednoduché není.

V další části programu vám bude představen nově vznikající Městský standard uličních stromořadí hlavního města Prahy z úhlu pohledu jeho tvůrců i zadavatelů. Jedná se o důležitý dokument pro koncepční tvorbu uličních stromořadí v Praze, může být ale velkou inspirací i pro ostatní města.

V programu nebude chybět představení studentských prací ani aktuality z dotačních programů a související legislativy.

Druhý den bude věnován praktickým příkladům vylepšení stanoviště stromů v nejaktuálnějších projektech. Účastníci budou mít možnost navštívit tři různé lokality v různých fázích vývoje s odborným výkladem.

V dalších dvou dnech si vyslechnete dvě odborné přednášky zahraničních expertů z pohodlí domova nebo kanceláře.

Akce se koná pod záštitou Ministerstva životního prostředí.

Do ceny konference není zahrnut večerní raut v první večer konference. Je možné přikoupit za cenu 300,- Kč (vč. 21% DPH) vyplněním formuláře ZDE

Partneři akce

Partner
Partner
Partner

Program

Změna programu vyhrazena.

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 15.9. 2020. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) oscanovanou e-mailem. Pro všechny způsoby přihlášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

V ceně: organizace, lektorné, občerstvení (káva, čaj, koláčky), záznam z konference, sluchátka pro venkovní exkurzi. Ceny jsou uvedeny včetně 21 % DPH.

Do ceny konference není zahrnut večerní raut v první večer konference. Je možné přikoupit za cenu 300,- Kč (vč. 21% DPH) vyplněním formuláře ZDE

Epidemiologická opatření se budou řídit aktuálním stavem a k tomu vydanými nařízeními.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury, která Vám přijde automaticky na Váš e-mail na základě vyplněné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo předfaktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Obchodní podmínky: Odkaz na obchodní a storno podmínky.

Bližší organizační informace obdržíte asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na e-mailu  kancelar@szkt.cz nebo tel. 257 323 953)

150 150 Strom pro život – život pro strom 2021 2021-09-24

Objednat

Je nám líto, ale kapacita akce je již naplněna.

Pro koho je akce určena
  • arboristy
  • správce zeleně
  • úředníky státní správy a samosprávy
  • krajinářské architekty a projektanty
  • majitele a zaměstnance zahradnických firem
  • pedagogy a studenty odborných škol
Místo konání

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 833, Praha 1