Trvalky – časně letní aspekt – 6/2020 – KAPACITA NAPLNĚNA!

Seminář   9. 6. 2020; 9:00 - 15:30   Ing. Adam Baroš

Objednat Trvalky – časně letní aspekt – 6/2020 – KAPACITA NAPLNĚNA!

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

Podrosty jsou sice již za svým vrcholem kvetení, ale jsou z velké části plně rozvinuté, svěže, optimisticky zelené. Na osluněných lokalitách se záhony začínají dostávat do svého největšího květu. Samozřejmě záleží na průběhu počasí, zejména teplot a srážek. Nicméně kakosty, kosatce, šalvěje, mavuně, pivoňky i baptisie by mohli potěšit svým květem jak makro objektiv, tak i oko návštěvníka. Řízená diskuze se bude týkat zejména všech aktuálních otázek stran zakládání a dlouhodobého rozvoje trvalkových výsadeb různých typů.

Seminář bude rozdělen na kratší teoretickou část v učebně a hlavní část přímo v terénu.

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 25.5.2020. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihlášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na    kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

150 150 Trvalky – časně letní aspekt – 6/2020 – KAPACITA NAPLNĚNA! 2020-06-10

Objednat

Je nám líto, ale kapacita akce je již naplněna.

Místo konání

Dendrologická zahrada Průhonice, Za dálnicí 146, Průhonice