Trvalky – letní a podzimní efekt, 21.8.2018, Průhonice

Seminář   21.8.2018 (9:00 - 15:30)    Ing. Adam Baroš

Objednat Trvalky – letní a podzimní efekt, 21.8.2018, Průhonice

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

Program

Druhá polovina srpna je v trvalkových záhonech zvláštní období, ve kterém se letní aspekt začíná měnit v podzimní. Díky bohatému sortimentu vysázenému na Dendrologické zahradě navštívíme jak stinná, polostinná tak zcela osluněná stanoviště a ukážeme si spektrum zajímavých rostlin, které jsou atraktivní právě v tomto období. Budeme se věnovat jak zakládání, údržbě, tak rozvoji a dlouhodobému vývoji v různém typu záhonů. Toto setkání by mělo fungovat také jako velká diskuze všech účastníků a témat, která Vás o trvalkách budou zajímat.

Přednáší: Ing. Adam Baroš

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 1.8.2018. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na    kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

150 150 Trvalky – letní a podzimní efekt, 21.8.2018, Průhonice 2020-01-17

Objednat

Je nám líto, ale kapacita akce je již naplněna.