Vertikální zahrady – interiérové zelené stěny – 4/2019

Seminář   25.4.2019   Mgr. Ing. Marek Sobola, Ph. D.

Objednat Vertikální zahrady – interiérové zelené stěny – 4/2019

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

autorizovaný krajinářský architekt, slovenský heraldik a zahradní architekt, člen Slovenské komory architektů. Od roku 2018 také České komory architektů. Ve své tvorbě zahradního architekta se na Slovensku věnuje také vertikálním a střešním zahradám, inspirovaný tvorbou Patrika Blanca, zakladatele vertikální zeleně.

Interiérová zelená stěna – vertikální zahrada je v současnosti ten nejexkluzivnější prvek, který nám interiérové květinářství nabízí. Dodává interiéru prvek luxusu a zároveň představuje bezprostřední styk s přírodou – evokuje zeleň deštných pralesů. Je ale zároveň jedním z nejnáročnějších prvků na údržbu a udržitelnost v interiéru. 

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 12.4. 2019. (Poté se rozhoduje zda se seminář naplnil. Hlaste se proto prosím včas.) Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo emailem. Pro všechny způsoby přihlášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

150 150 Vertikální zahrady – interiérové zelené stěny – 4/2019 2020-01-19

Objednat

Člen SZKT

1190 Kč

Člen SZKT - mimoř./student

560 Kč

Nečlen SZKT

1800 Kč

Nečlen SZKT - student

900 Kč
Pro koho je akce určena
  • krajinářské architekty a projektanty
  • odborné pracovníky státní správy
  • technický dozor investora
  • majitele a vedoucí zaměstnance odborných zahradnických firem
  • učitele odborného školství a studenty odborných škol
Místo konání

Flora Olomouc, Wolkerova 37/17, Olomouc