Od 16. do 19. září 2020 budou brány norimberského veletržního centra otevřeny pro GaLaBau, přední mezinárodní veletrh v oboru projektování, výstavby a údržby městských prostor, zeleně a volných ploch, už po čtyřiadvacáté. Jako tradičně očekává pořadatel i na letošním ročníku kolem 1300 vystavovatelů. Pro všechny zájemce, kteří zvažují aktivní účast na veletrhu jako vystavovatelé je nyní vhodná doba pro nahlášení (https://www.galabau-messe.com/en/exhibitors/participation/application).

Bohatý doprovodný program bude k dispozici také pro oblast péče o trávník. Tím novinky nekončí! S fórem, které bude obsazeno výhradně přednáškami vystavovatelů, vznikne další platforma pro prezentaci obsahu. Vedle četných novinek představí veletrh GaLaBau samozřejmě svá klasická témata, kterými jsou stroje na údržbu zelených ploch, stavební stroje, stavební materiály, rostliny, sportovní, dětská a golfová hřiště. Plně obsazeno bude 14 výstavních hal, viz plánek výstaviště.

Veletrh GaLaBau 2020 tak má po všech stránkách zelenou. Je to ucelená světová přehlídka projektování, výstavby a údržby městských prostor, zeleně a venkovních ploch. Buďte u toho. Máte-li zájem na veletrhu aktivně vystavovat, zajímáte-li se o podrobnosti k účasti, o cenovou kalkulaci a další detailní informace, neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení veletrhu v ČR, společnost PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *