Vážené kolegyně, Vážení kolegové,dovolujeme si Vás pozvat na druhé setkání Pracovní skupiny Správa zeleně – všechny, kteří se již zapojili nebo by se chtěli zapojit do práce v Pracovní skupině (PS) Správa zeleně nebo i jen diskutovat.Setkání se uskuteční 6. listopadu 2018 (úterý) od 10:00 hod. v Jihlavě, v budově Magistrátu města Jihlava, Masarykovo náměstí 97/1, v zasedací místnosti rady města.

Program jednání:

– příprava na založení sekce Správa zeleně a na její volbu na Valné hromadě SZKT v Luhačovicích (schválení žádosti shromáždění členů o založení sekce, nominace členů do Rady sekce)

– informace ředitele SZKT o dosavadních aktivitách SZKT v oblasti správy zeleně, informace o plánovaných akcích cílených na správu zeleně pro rok 2019

– diskuse o jednotném postupu správců zeleně a orgánů ochrany přírody při ochraně dřevin během stavební činnosti (vystupování vůči investorům, projektantům i zhotovitelům staveb), návaznost na vyhodnocený dotazník – bod č.1- ostatní příspěvky.

Jednání se mohou zúčastnit nejen stávající členové pracovní skupiny, ale i další zájemci, které problematika správy zeleně oslovuje, a to jak z řad členů SZKT, tak i jejich příznivců!

Svoji účast prosím předem potvrďte garantce pracovní skupiny Ing. Kataríně Ruschkové na e-mail: katka.ruschkova@seznam.cz, v kopii na kancelář SZKT: kancelar@szkt.cz.

Těšíme se na Vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *