menu

Pozvánka Shromáždění ČAKA

7. 2. 2023

Rádi bychom vás pozvali na shromáždění členů Sekce ČAKA, na kterém se budeme věnovat jak záležitostem asociace, tak tématům, která jsou pro krajinářskou architekturu podstatná. Jedno z nejpodstatnějších je omezení kompetencí profese krajinářská architektura, které je součástí již platného nového stavebního zákona, a pokud se nám nepovede stav zvrátit, do léta nabyde účinnosti. Na Shromáždění dorazí i kolegové z Pracovní skupiny KA v ČKA, kteří nám dají nejčerstvější informace. Kompletní program jednání naleznete v přiloženém dokumentu.

Pokud jste členy, zkontrolujte si úhradu členského příspěvku na rok 2023 (zkontrolujte své emailové schránky, kam vám byly odeslány informace k platbě členství pro letošní rok).

Krajinářské architekty, neautorizované absolventy oboru i studenty vyzýváme, aby se k nám přidali. S vámi zvládneme víc. Nikdo jiný než my sami se o nás nepostará (https://szkt.cz/clenstvi/zakoupeni-clenstvi)

Shromáždění se bude konat v úterý 21. února 2021 od 15:30 hodin v prostorách Kavárny Liberál na adrese Heřmanova 6, Praha 7 (https://mapy.cz/s/lugujujejo). Svou účast z prostorových důvodů prosím potvrďte na kancelar@szkt.cz