Vážené členky, Vážení členové a příznivci SZKT,

správní rada jako statutární orgán svolává valnou hromadu Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z. s. v termínu 29. listopadu 2018, v 16:15 hodin v MDK Elektra v Luhačovicích (Masarykova 950, Luhačovice 763 26). Pozvánka s programem valné hromady je k dispozici zde .

Toto naše shromáždění je tedy naplánováno v obvyklém termínu a na tradičním místě, při příležitosti každoroční konference „Dny zahradní a krajinářské tvorby“. Vstup na valnou hromadu je pro všechny zájemce zdarma.

SZKT je skrze jednání valné hromady řízeno jako demokratická společnost a vaší účastí ovlivňujete chod společnosti a volbami rozhodujete o vašich zástupcích ve správní radě. Letošní rok končí mandát třem členům správní rady a jednomu členu revizní komise a proto vás s radostí přivítáme nejen na valné hromadě, ale uvítáme i doporučení na kolegy, které bychom pro funkci člena správní rady SZKT a revizní komise měli oslovit. Své doporučení zasílejte přímo na kancelář SZKT.

V programu je zařazen i bod o založení nové sekce v rámci SZKT s názvem Sekce SZKT – Správa zeleně. Pokud bude Sekce založena, bude název Sekce zanesen do Stanov SZKT, z. s.. Znění stanov se bude tedy měnit pouze v bodech: 3.1) a 7.4), kde bude přidán název nové sekce. Jiná změna nebude provedena. Stanovy v navrhované změně (označena červeně) zde.

Těšíme se na setkání s vámi v Luhačovicích!

doc. Ing. Přemysl Krejčiřík, Ph.D. – předseda správní rady

Ladislav Kejha – místopředseda správní rady

Ing. Stanislav Flek – člen správní rady

Ing. Petr Förchtgott – člen správní rady

Ing. Jana Pyšková – členka správní rady

Ing. Katarína Ruschková – členka správní rady

Petr Vykrut – člen správní rady

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *