Zahrady – krajinářství – zelený design to je GaLaBau. Od 12. září bude podobu čtyř dnů dominovat norimberskému veletržnímu centru zelená barva. Uskuteční se zde již 23 ročník mezinárodního veletrhu GaLaBau, který se zaměřuje na městskou zeleň a veřejné prostory. Přes 1300 vystavovatelů představí kompletní nabídku pro plánování, výstavbu a údržbu zahrad, parků a zelených veřejných prostranství.

Dovolujeme si Vás tímto pozvat k návštěvě veletrhu GaLaBau, v sobotu 15.9.2018 můžete využít námi organizovaný jednodenní zájezd. Autobus vyjíždí v 5:45 hod. z Prahy, o hodinu později je možno přistoupit v Plzni. Návrat do Prahy je plánován na osmou hodinu večer. Cena zájezdu včetně vstupenky činí pro naše členy 450 Kč. Zájemci se mohou hlásit do 27.srpna na adrese kancelar@szkt.cz.

Co vás na GaLaBau čeká? Stěžejní je na veletrhu GaLaBau segment strojů, do kterého spadá přibližně polovina vystavovatelů. Vystavují se stroje pro údržbu a péči o zeleň, stavební stroje a komunální technika. Zhruba 30 procent vystavovatelů nabízí stavební materiály, stromy, rostliny, osivo a 20 procent je věnováno speciálním segmentům, jako je vybavení sportovních a dětských hřišť, městský mobiliář nebo výstavba a údržba golfových hřišť. Katalog vystavovatelů naleznete zde.

Přijeďte se i Vy na veletrh GaLaBau inspirovat a informovat o novinkách, které hýbou zelenou branží. Případné dotazy k veletrhu můžete směřovat na oficiální zastoupení veletržní společnosti v ČR na PROveletrhy s.r.o., www.proveletrhy.cz, info@proveletrhy.cz.