Dendrologický cestopis 1. část – ZMĚNA TERMÍNU!

1. část dvoudílného cyklu

25. 6. 2020, 9:00 - 15:30, Seminář

Ing. Josef Souček

Vyplnit přihláškuCena od 560 Kč

Objednat Dendrologický cestopis 1. část – ZMĚNA TERMÍNU!

Vaše cena1000
S členstvím v SZKT ušetříte

Popis akce - charakteristika

První část z cyklu dvou přednášek zabývající se jehličnatými dřevinami světa s důrazem na jejich přirozená stanoviště v přírodě. … od nejmenšího po největší jehličnan světa | od Abies nebrodensis po Pinus squamata.Přednášky představují ucelený přehled botanických druhů jehličin rozdělený dle jejich geografického výskytu na planetě. Většina představených druhů byla pozorována autorem na svých přirozených stanovištích ve společenstvu dalších dřevin. Kromě vlastního poznání jednotlivých druhů bude podstatná část přednášek věnována právě vybraným přírodním stanovištím, strategiím jednotlivých druhů, jejich celkovému rozšíření a případnému použití v našich podmínkách.První přednáška bude věnována druhům starého světa (Evropa, Asie, Severní Afrika),druhá pak dřevinám světa nového (Amerika, Austrálie, Nový Zéland). Od Lepidothamnus imeretinus po Sequoia sempervierens.

Přednášející: Ing. Josef Souček

Pro koho je akce určena

  • Širší odborná veřejnost
  • krajinářští architekti
  • arboristé
  • studenty odborných škol

Místo konání: Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ABF, Václavské náměstí 833/31, Praha 1

Organizační informace

Při objednání i druhé části cyklu (22.9.2020): sleva 300,- Kč

Odkaz pro přihlášení na druhou část cyklu: https://szkt.cz/workshop/dendrologicky-cestopis-ii-cast

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 15. 3. 2020 pro první část cyklu.. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře nebo oscanovanou e-mailem. Pro všechny způsoby přihlášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. Pro platbu v hotovosti na místě zvolte způsob platby bankovním převodem. Následně vystavenou zálohovou fakturu uhradíte v hotovosti na místě.

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

Ceny účasti na akci

člen SZKT

platí i pro členy slovenské SZKT

1190 Kč

člen SZKT

mimořádný / student

560 Kč

nečlen

nečlen

1800 Kč

nečlen

student

900 Kč

Podobné akce

Strom jako biotop v arboristické praxi – 2/2022

Ochrana nejen zvláště chráněných druhů živočichů při arboristických zásazích, plánovaná a preventivní ochrana, speciální zásahy a záchrana náhodně objevených živočichů během kácení.
Přednáška obsahuje seznámení s evropskou legislativou, popis habitatů a jejich obyvatel, ale i specifika ochrany a specializované zásahy ve stromolezectví.

1
150 150 Dendrologický cestopis 1. část – ZMĚNA TERMÍNU! 2020-06-25