Exkurze: Spolková výstava BUGA Heilbronn – 6/2019

18.6.2019-19.6.2019, Exkurze

Odborný garant programu: Ing. Jitka Trevisan

Vyplnit přihláškuCena od Kč

Objednat Exkurze: Spolková výstava BUGA Heilbronn – 6/2019

Vaše cena1000
S členstvím v SZKT ušetříte

Popis akce - charakteristika

CO JE TO BUGA? BUGA (Bundesgartenschau) je německá spolková zahradnická výstava, která se koná pravidelně  každý lichý rok ve vybraném německém městě.  Jednou za deset let má tato výstava mezinárodní formát, kde prostřednictvím tematických zahrad představuje zahradní kulturu různých zemí z celého světa (IGA). 

Příprava výstavy BUGA probíhá vždy mnoho let dopředu (v Heilbronnu již od roku 2003). V dnešní době výstavy BUGA neslouží jen jako zahradnická show, ale jsou katalyzátorem rozvoje daného území i celého města. S organizací výstavy jsou tak řešeny i intenzivní investice v rámci rozvoje města, krajinářské a urbanistické úpravy, s důrazem na ekologický přístup, implementaci zelené a modré infrastruktury a s akcentem na sociální aspekty rozvoje území.

Přednášející: Odborný garant programu: Ing. Jitka Trevisan

Krajinářská architektka působící v Čechách i v zahraničí

Pro koho je akce určena

  • Pro všechny odborníky oboru i nadšence

Program

  • 7:30

    Odjezd autobusem první den brzy ráno z Prahy do Norimberka - zde se podíváme na revitalizaci severního břehu jezera Wöhrder See. Následně dojedeme na ubytování v Heilbronnu. Večer je naplánována komentovaná prohlídka města Heilbronn s průvodcem z turistické centrály města Heilbronn (cca 1,5 hodiny).

  • 8:00

    Druhý den bude celý věnován veletrhu BUGA - ráno provede účastníky vedoucí oddělení plánování a koncepce výstavy, prokurista firmy BUGA Heilbronn 2019 GmbH, pan Oliver Toellner (cca 2 hodiny), následně si účastníci budou moci výstavu projít dle svých priorit. V podvečerních hodinách se vydáme nazpět do Prahy.

Místo konání: Praha, Stodůlky, stanice metra B

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 3.5.2019 – počet míst je omezen!!! Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) oscanovanou emailem. Pro tuto akci je storno ve výši 100% ceny, nebo za sebe musíte najít náhradníka.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury.

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

Ceny účasti na akci

člen SZKT

platí i pro členy slovenské SZKT

4950 Kč

nečlen

nečlen

6500 Kč

Podobné akce

Strom jako biotop v arboristické praxi – 2/2022

Ochrana nejen zvláště chráněných druhů živočichů při arboristických zásazích, plánovaná a preventivní ochrana, speciální zásahy a záchrana náhodně objevených živočichů během kácení.
Přednáška obsahuje seznámení s evropskou legislativou, popis habitatů a jejich obyvatel, ale i specifika ochrany a specializované zásahy ve stromolezectví.

1
150 150 Exkurze: Spolková výstava BUGA Heilbronn – 6/2019 2020-01-17