Kvalita rostlinného materiálu v praxi a nejčastější chyby při výsadbách – Olomouc – 8/2020

20. 8. 2020, Seminář

Ing. Stanislav Flek

Vyplnit přihláškuCena od 650 Kč

Objednat Kvalita rostlinného materiálu v praxi a nejčastější chyby při výsadbách – Olomouc – 8/2020

Vaše cena1000
S členstvím v SZKT ušetříte

Popis akce - charakteristika

Rostliny jsou základ zahradnického oboru. Dobře vysazený, kvalitní výpěstek je předpokladem pro úspěšnou existenci zeleného díla.

Jak poznat kvalitní alejový strom, keř, vícekmen, soliteru a další výpěstky školkařů? Které chyby jsou akceptovatelné, které opravitelné a které nikoliv. Které vady jsou nejčastější a jak je odhalit, jsou-li skryté. V čem nám pomohou školkařské normy, kde jsou naopak nepřesné a jak si s tím poradit v projektech a zadáních veřejných zakázek. Odchylky a rozdíly v požadavcích na kvalitu mezi taxony a kultivary dřevin.

Seminář je koncipován prakticky, s množstvím praktických ukázek a popisu konkrétních případů, včetně reálných ukázek dobrých a špatných kořenových systémů.

Přednášející: Ing. Stanislav Flek

Absolvent zahradnické fakulty dnešní MENDELU v Lednici na Moravě. Jeden ze zakládajících společníků firmy Arboeko. Zakladatel a dlouholetý ředitel Arboeka ve Smržicích. Dnes se intenzivně věnuje marketingu a to nejen firemnímu, ale i celooborovému. Rovněž se intenzivně zabývá stanovováním kvality školkařské produkce a úpravě hodnoticích kritérií.

Pro koho je akce určena

 • projektanty, správce zeleně
 • arboristy, pracovníky odborných firem, studenty ...

Partneři akce

Program

 • 9:45

  Prezence účastníků

 • 10:00 - 12:30

  Dopolední blok

 • 12:30 - 13:30

  Přestávka na individuální oběd

 • 13:30 - 16:30

  Odpolední blok s přestávkou na kávu

Místo konání: Výstaviště Flora Olomouc, a.s., Wolkerova 37/17, Olomouc

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 10. 8. 2020. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné, lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře nebo oscanovanou emailem. Pro všechny způsoby přihlášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky cca 14 dní před datem konání. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

Ceny účasti na akci

člen SZKT

platí i pro členy slovenské SZKT

1250 Kč

člen SZKT

mimořádný / student

650 Kč

nečlen

nečlen

1900 Kč

nečlen

student

980 Kč

Podobné akce

Strom jako biotop v arboristické praxi – 2/2022

Ochrana nejen zvláště chráněných druhů živočichů při arboristických zásazích, plánovaná a preventivní ochrana, speciální zásahy a záchrana náhodně objevených živočichů během kácení.
Přednáška obsahuje seznámení s evropskou legislativou, popis habitatů a jejich obyvatel, ale i specifika ochrany a specializované zásahy ve stromolezectví.

1
150 150 Kvalita rostlinného materiálu v praxi a nejčastější chyby při výsadbách – Olomouc – 8/2020 2020-08-21