Použití rostlin v interiérech na příkladu geografických expozic zoologických a botanických zahrad – 1/2019

31.1.2019, Exkurze

Ing. Eduard Chvosta

Vyplnit přihláškuCena od 560 Kč

Objednat Použití rostlin v interiérech na příkladu geografických expozic zoologických a botanických zahrad – 1/2019

Vaše cena1000
S členstvím v SZKT ušetříte

Popis akce - charakteristika

Současná doba vyznávající zdravý životní styl klade vyšší potřeby na krajinnou a sídelní zeleň včetně zeleně uvnitř našich domovů a pracovišť. Bude odprezentován sortiment a jeho vhodnost v použití z hlediska estetického, mikroklimatického, růstového či dalších jiných faktorů. Cílem je tedy připravit posluchače na správné použití tropických a subtropických rostlin v interiérových podmínkách.

Přednášející: Ing. Eduard Chvosta

Dlouholetý pracovník Botanické zahrady a ZOO, jenž se na zmíněných expozicích podílel jak projektově, tak i realizačně.

Pro koho je akce určena

  • Krajinářští architekti a projektanti
  • odborní pracovníci státní správy a samosprávy, správci zeleně
  • majitelé a vedoucí zaměstnanci odborných zahradnických firem
  • zájemci o autorizaci A.3
  • technický dozor investora
  • učitelé odborného školství, studenti odborných škol
  • nadšenci

Program

Současná doba vyznávající zdravý životní styl klade vyšší potřeby na krajinnou a sídelní zeleň včetně zeleně uvnitř našich domovů a pracovišť.

Na příkladu nedávno dokončených expozic zoologické a botanické zahrady lze odprezentovat sortiment a jeho vhodnost v použití z hlediska estetického, mikroklimatického, růstového či dalších jiných faktorů. Cílem je tedy připravit posluchače na správné použití tropických a subtropických rostlin v interiérových podmínkách.

Seznámíme se s expozicemi ještě neotevřeného Rákosova pavilónu velkých papoušků, k rekonstrukci připravované expozici Indonéská džungle a expozicí Sečuán. V Botanické zahradě navštívíme tropický skleník Fata Morgana. Stavby jsou v různé fázi vývoje a různých klimazónách…tedy otevřená učebnice, stačí jen průvodce…

Místo konání: Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 20.1.2019. (Poté se rozhoduje zda se seminář naplnil. Hlaste se proto prosím včas.) Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře nebo emailem. Pro všechny způsoby přihášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

Ceny účasti na akci

člen SZKT

platí i pro členy slovenské SZKT

1190 Kč

člen SZKT

mimořádný / student

560 Kč

nečlen

nečlen

1800 Kč

nečlen

student

900 Kč

Podobné akce

Strom jako biotop v arboristické praxi – 2/2022

Ochrana nejen zvláště chráněných druhů živočichů při arboristických zásazích, plánovaná a preventivní ochrana, speciální zásahy a záchrana náhodně objevených živočichů během kácení.
Přednáška obsahuje seznámení s evropskou legislativou, popis habitatů a jejich obyvatel, ale i specifika ochrany a specializované zásahy ve stromolezectví.

1
150 150 Použití rostlin v interiérech na příkladu geografických expozic zoologických a botanických zahrad – 1/2019 2020-01-20