Trvalky – letní aspekt – 7/2020 – KAPACITA NAPLNĚNA!

2. 7. 2020, 9:00 - 15:30, Seminář

Ing. Adam Baroš

Kapacita semináře je již naplněná!

Popis akce - charakteristika

Trvalky přímo v terénu v lokalitách Dendrologické zahrady.

Ukážeme si nástup již plného letního aspektu. Podrosty již květy nebudou oplývat, nicméně hra textur a struktur bude v plné parádě, optimistická a v celém spektru barev nejen zelených. Na osluněných lokalitách budou záhony v období své spektakulární kvetoucí krásy. Samozřejmě záleží na průběhu počasí, zejména teplot a srážek. Nicméně kohoutky, kakosty, dračíky, lny, zvonky a mnohé další by mohli potěšit svým květem jak makro objektiv, tak i oko návštěvníka. Řízená diskuze se bude týkat zejména všech aktuálních otázek stran zakládání a dlouhodobého rozvoje trvalkových výsadeb různých typů.

Přednášející: Ing. Adam Baroš

Pro koho je akce určena

  • Zahradní a krajinářské architekty
  • Správce zeleně
  • Vedoucí pracovníky i zaměstnance odborných firem ...

Program

Přímo v terénu na Dendrologické zahradě si ukážeme nástup již plného letního aspektu. Podrosty již květy nebudou oplývat, nicméně hra textur a struktur bude v plné parádě, optimistická a v celém spektru barev nejen zelených. Na osluněných lokalitách budou záhony v období své spektakulární kvetoucí krásy. Samozřejmě záleží na průběhu počasí, zejména teplot a srážek. Nicméně kohoutky, kakosty, dračíky, lny, zvonky a mnohé další by mohli potěšit svým květem jak makro objektiv, tak i oko návštěvníka. Řízená diskuze se bude týkat zejména všech aktuálních otázek stran zakládání a dlouhodobého rozvoje trvalkových výsadeb různých typů.

Seminář se bude celý den konat v terénu.

Místo konání: Dendrologická zahrada Průhonice, Za dálnicí 146, Průhonice

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 25.6.2020. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, nebo oscanovanou e – mailem. Pro všechny způsoby přihlášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. Pro platbu v hotovosti na místě zvolte způsob platby bankovním převodem. Následně vystavenou zálohovou fakturu uhradíte v hotovosti na místě.

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

Ceny účasti na akci

člen SZKT

platí i pro členy slovenské SZKT

1250 Kč

člen SZKT

mimořádný / student

650 Kč

nečlen

nečlen

1900 Kč

nečlen

student

980 Kč

Podobné akce

Strom jako biotop v arboristické praxi – 2/2022

Ochrana nejen zvláště chráněných druhů živočichů při arboristických zásazích, plánovaná a preventivní ochrana, speciální zásahy a záchrana náhodně objevených živočichů během kácení.
Přednáška obsahuje seznámení s evropskou legislativou, popis habitatů a jejich obyvatel, ale i specifika ochrany a specializované zásahy ve stromolezectví.

1
150 150 Trvalky – letní aspekt – 7/2020 – KAPACITA NAPLNĚNA! 2020-07-02