Vertikální zahrady – interiérové zelené stěny – 4/2019

25.4.2019, Seminář

Mgr. Ing. Marek Sobola, Ph. D.

Vyplnit přihláškuCena od 560 Kč

Objednat Vertikální zahrady – interiérové zelené stěny – 4/2019

Vaše cena1000
S členstvím v SZKT ušetříte

Popis akce - charakteristika

Interiérová zelená stěna – vertikální zahrada je v současnosti ten nejexkluzivnější prvek, který nám interiérové květinářství nabízí. Dodává interiéru prvek luxusu a zároveň představuje bezprostřední styk s přírodou – evokuje zeleň deštných pralesů. Je ale zároveň jedním z nejnáročnějších prvků na údržbu a udržitelnost v interiéru. 

Přednášející: Mgr. Ing. Marek Sobola, Ph. D.

autorizovaný krajinářský architekt, slovenský heraldik a zahradní architekt, člen Slovenské komory architektů. Od roku 2018 také České komory architektů. Ve své tvorbě zahradního architekta se na Slovensku věnuje také vertikálním a střešním zahradám, inspirovaný tvorbou Patrika Blanca, zakladatele vertikální zeleně.

Pro koho je akce určena

  • krajinářské architekty a projektanty
  • odborné pracovníky státní správy
  • technický dozor investora
  • majitele a vedoucí zaměstnance odborných zahradnických firem
  • učitele odborného školství a studenty odborných škol

Místo konání: Flora Olomouc, Wolkerova 37/17, Olomouc

Organizační informace

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 12.4. 2019. (Poté se rozhoduje zda se seminář naplnil. Hlaste se proto prosím včas.) Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře, faxem nebo emailem. Pro všechny způsoby přihlášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na  kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

Ceny účasti na akci

člen SZKT

platí i pro členy slovenské SZKT

1190 Kč

člen SZKT

mimořádný / student

560 Kč

nečlen

nečlen

1800 Kč

nečlen

student

900 Kč

Podobné akce

Strom jako biotop v arboristické praxi – 2/2022

Ochrana nejen zvláště chráněných druhů živočichů při arboristických zásazích, plánovaná a preventivní ochrana, speciální zásahy a záchrana náhodně objevených živočichů během kácení.
Přednáška obsahuje seznámení s evropskou legislativou, popis habitatů a jejich obyvatel, ale i specifika ochrany a specializované zásahy ve stromolezectví.

1
150 150 Vertikální zahrady – interiérové zelené stěny – 4/2019 2020-01-19