Altaj pěšky, na koni i raftu – 12/2020

Webinář   21. 12. 2020; 17:30 - 19:30   Ing. Katarína Ruschková

Objednat Altaj pěšky, na koni i raftu – 12/2020

Vaše cena
S členstvím v SZKT ušetříte

Přednášející

VÁNOČNÍ DÁREK SZKT

Vážení členové, vážení příznivci SZKT, jako poděkování za váš celoroční zájem a projevovanou podporu Společnosti bychom vám rádi věnovali malý dárek. Vzhledem k pokročilé adventní době jsme se rozhodli, že do konce roku již nebudeme zatěžovat vaše mozkové závity odborným vzděláváním, ale nabídneme vám místo toho malou relaxaci. Přijměte proto pozvání na nevšední výlet a vydejte se s námi navzdory zákazům a omezením na dalekou cestu do hor asijského Altaje. Průvodkyní vám bude místopředsedkyně správní rady SZKT, Ing. Katarína Ruschková, která toto pohoří v nedávné době navštívila a velmi ráda vám své zážitky zprostředkuje. Těšit se můžete na zajímavé vyprávění a krásné fotografie z divokých a ještě svobodných hor.

Pro navození cestovatelské nálady si můžete přečíst článek, který se této cestě věnoval v čísle 1/2019 časopisu Zahrada-Park-Krajina – „Cesta na Altaj – poučení a inspirace„.

Přichystejte si cukroví, uvařte svařák a dívejte se s námi. Vaše SZKT!

Webinář je pro všechny zájemce zdarma.

Přihlaste se, prosím, zde: https://forms.gle/wZYYikvStLNwkWzA8

Partneři akce

Organizační informace

Webinář bude uskutečněn přes aplikaci ZOOM. Přihlášeným účastníkům bude zaslán přístup den před konáním s popisem a možností vyzkoušení spojení.

Odkaz na záznam předvánočního videa bude poskytnut všem přihlášeným účastníkům.

 

Termín přihlášení: do pondělí 21. 12. 2020 do 11:00 hodin.

150 150 Altaj pěšky, na koni i raftu – 12/2020 2020-12-22
Pro koho je akce určena
  • Pro všechny :-)