Dendrologický cestopis 2. část – 9/2020

2. část dvoudílného cyklu

22.9.2020, Seminář

Ing. Josef Souček

Vyplnit přihláškuCena od 560 Kč

Objednat Dendrologický cestopis 2. část – 9/2020

Vaše cena1000
S členstvím v SZKT ušetříte

Popis akce - charakteristika

Druhá část cyklu souboru přednášek zabývající se jehličnatými dřevinami světa s důrazem na jejich přirozená stanoviště v přírodě. … od nejmenšího po největší jehličnan světa | od Lepidothamnus imeretinus po Sequoia sempervierens.Přednášky představují ucelený přehled botanických druhů jehličin rozdělený dle jejich geografického výskytu na planetě. Většina představených druhů byla pozorována autorem na svých přirozených stanovištích ve společenstvu dalších dřevin. Kromě vlastního poznání jednotlivých druhů bude podstatná část přednášek věnována právě vybraným přírodním stanovištím, strategiím jednotlivých druhů, jejich celkovému rozšíření a případnému použití v našich podmínkách.


Celý cyklus je založen na vlastním přírodním pozorování a zkušenostech s růstem a vlastnostmi jednotlivých mnohdy u nás i dosti málo známých druhů.

Přednášející: Ing. Josef Souček

Pro koho je akce určena

  • Širší odborná veřejnost
  • krajinářští architekti
  • arboristé
  • studenti odborných škol

Místo konání: Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ABF, Václavské náměstí 833/31, Praha 1

Organizační informace

Při objednání i první části cyklu (25.6.2020): sleva 300,- Kč. Do objednávky druhé části cyklu použijte kupon (bonus300).

Odkaz pro přihlášení na první část cyklu: https://szkt.cz/workshop/dendrologicky-cestopis-i-cast

Přihlášení: Přihlaste se nejlépe do 15. 5. 2020 pro první část cyklu a do 8.9.2020 pro druhou část cyklu. Vyplňte, prosím, závaznou přihlášku on-line viz výše. Pokud je to z nějakého důvodu nutné lze také zaslat Vámi napsanou objednávku s potřebnými údaji (viz on-line přihláška) klasickou poštou na adresu kanceláře nebo oscanovanou e-mailem. Pro všechny způsoby přihlášení platí stejné obchodní a storno podmínky.

Úhrada: Poplatek uhraďte na základě předfaktury/faktury, kterou Vám vystavíme na základě závazné přihlášky. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. (Lze platit také hotově na místě.)

Bližší informace obdržíte po přihlášení asi týden před akcí. (V opačném případě se, prosím, neváhejte dotázat na    kancelar@szkt.cz nebo 257 323 953)

Ceny účasti na akci

člen SZKT

platí i pro členy slovenské SZKT

1190 Kč

člen SZKT

mimořádný / student

560 Kč

nečlen

nečlen

1800 Kč

nečlen

student

900 Kč

Podobné akce

Strom jako biotop v arboristické praxi – 2/2022

Ochrana nejen zvláště chráněných druhů živočichů při arboristických zásazích, plánovaná a preventivní ochrana, speciální zásahy a záchrana náhodně objevených živočichů během kácení.
Přednáška obsahuje seznámení s evropskou legislativou, popis habitatů a jejich obyvatel, ale i specifika ochrany a specializované zásahy ve stromolezectví.

1
150 150 Dendrologický cestopis 2. část – 9/2020 2020-09-23